×

Error

[sigplus] Critical error: Image gallery folder aktualnosci/2015/555 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder aktualnosci/2015/555 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Usłyszeliśmy utwory wykonane przez solistki Studia Piosenki OOK przygotowane przez Magdalenę Szemraj: Zuzannę Gwoździk, Mateusza Woźniaka, Julia Sapałę, Annę Surmę, Darię Żerdecką, Dziadowicz Izę, Weronikę Klusek oraz Paulinę Andzel. Z kolei Dziecięca Grupa Teatralna pod opieką Doroty Jopek przygotowała trzy przedstawienia w wykonaniu: grupy 5-latków pt. „Na zielonej łące”, to historia o niegrzecznej żabce. Grupa starsza zagrała z humorem historię trzech księżniczek pt.„ Bajkowy kogel-mogel” , grupa II (starsza) grając rolę czarownic w przedstawieniu pt. ”Prawo jazdy” opowiedziała o tym jaki może być skutek niewłaściwego używania czarów. Grupa taneczna poczatkująca pięcio i ośmiolatków przygotowanych przez Małgorzatę Dziedziczak wystąpiła w pokazie tańca towarzyskiego, tańcząc walca angielskiego, sambę, cha chę i polkę. Zaprezentował się również zespół tańca „Disco” p.Dziedziczak w choreografii pt. „Mimimi”. Na zakończenie wystąpił zespół śpiewaczy „Opatowianki” pod opieką Iwony Budzeń z towarzyszeniem kapeli pod przewodnictwem Pawła Żedeckiego. Scenografię do programu artystycznego z okazji „Dnia Matki” wykonała Beata Piątek. Na zakończenie wystąpił dyrektor OOK Andrzej Klimont, który powiedział: „Program był bardzo bogaty i warto było czekać do końca. Brawo dla mam i dla rodziców za pomoc w przygotowaniu dzieci do dzisiejszego występu”.
{gallery}aktualnosci/2015/555{/gallery}

baner sipws1

75 ROCZNICA POWSTANIA PAŃSTWA POLSKIEGO